Formularz kontaktowy
Masz pytania dotyczące oferty?
Zadaj je naszym specjalistom!

Zapach kobietyskomponuj własne perfumy

Home > Zapach kobiety
Od czego zależy zapach, który nam się podoba? Jakich składników należy użyć? Warsztaty z komponowania perfum pozwolą Ci przygotować własną kompozycję, która będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.
2-6 czas trwania [h]
indoor miejsce
299 cena od [PLN netto]
20 min liczba osób

Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego niektóre zapachy podobają Ci się od razu, a inne dopiero po dłuższej chwili, gdy skóra nieco ogrzeje perfumy? Czy wiesz co to nuta głowy, ramion? A może chciałabyś poznać tajniki pracy perfumiarza i skomponować swój własny, niepowtarzalny zapach? Teraz masz ku temu okazję. Przygotowaliśmy specjalną, unikalną na polskim rynku propozycję Zapach kobiety - czyli warsztaty komponowania zapachów połączone z dużą dawką fachowej wiedzy. Warsztaty wyjątkowe, bo prowadzone przez senseliera - czyli osobę profesjonalnie zajmującą się tematyką komponowania zapachów, ich wpływu na zachowania społeczne i samopoczucie. Ten wyjątkowy event przeniesie Cię w świat niezwykle rzadkich składników naturalnych, wykorzystywanych w procesie wytwarzania perfum. Jaśmin, szafran, irys, piżmo i ambra to tylko niektóre, spośród olejków eterycznych, które wykorzystywać będziesz przy komponowaniu własnego zapachu.

Zapach kobiety
Zapach kobiety

Warsztaty prowadzone w formie prezentacji z praktyczną częścią poświęconą kreowaniu perfum zwieńczone są opracowaniem własnej fiolki indywidualnych perfum zamkniętych w przepięknej, kryształowej buteleczce. Przenieś się w świat wspaniałych, orientalnych zapachów. Pozwól unieść się zmysłowej elegancji perfumiarskiej manufaktury. Niech Twoja marka już na zawsze kojarzy się z wyjątkowym zapachem.

Masz pytania? Nasi specjaliści chętnie przygotują
dla Ciebie bezpłatną wycenę!