Formularz kontaktowy
Masz pytania dotyczące oferty?
Zadaj je naszym specjalistom!

Turbokozakpiłkarskie emocje w duchu Fair Play

Home > Turbokozak
Rozegraj turniej piłkarski pełen niezwykłych wyzwań i konkurencji. Poczuj sportowego ducha zdrowej rywalizacji.
2-6 czas trwania [h]
outdoor miejsce
149 cena od [PLN netto]
30 min liczba osób

Turniej piłkarski TURBOKOZAK składa się z 10 konkurencji. Na Państwa życzenie możemy przygotować także konkurencje dodatkowe i dogrywkę, jeśli doszłoby do remisu wśród zawodników. TURBOKOZAK to przede wszystkim zacięta rywalizacja ale i mnóstwo zabawy i uśmiechu.

Każda konkurencja to możliwość zdobycia punktów. Punkty przyznawane będą przez sędziów, którzy dopilnują, by zawodnicy przestrzegali zasad fair-play.

Turbokozak
Turbokozak

Na Uczestników czekają następujące konkurencje: „Sam na Sam” – zawodnik musi wygrać pojedynek z bramkarzem; „Rzuty wolne” – zawodnik wykonuje rzuty wolne (bramkarz stoi na bramce); „Rzuty karne” – zawodnik wykonuje rzuty karne; „Karny w ciemno” – zawodnik wykonuje jeden rzut karny, mając zawiązane oczy; „Z tarczą lub na tarczy” – zawodnik musi trafić przyczepianą piłką w tarcze wyglądającą jak w Darcie; Zawodnik wykonuje swoje strzały kolejno z odległości: 16, 20 oraz 25 metrów; „Rzuty rożne” – zawodnik wykonuje rzuty rożne na pustą bramkę; „Obij poprzeczkę” – zawodnik ma za zadanie trafić w poprzeczkę strzelając z linii pola karnego; „Połówka” – zawodnik ma za zadanie trafić na pustą bramkę strzelając z połowy boiska (przy czym piłka nie może odbić się od ziemi); „Żongluj z jajem” zawodnik ma odbijać piłkę swoją stopą. Konkurencja zostaje przerwana po upływie czasu lub gdy piłka spadnie na ziemię; „Nie kręć że strzelisz” – piłkarz wykonuje 15 obrotów wokół piłki, leżącej na ziemi (przy czym podczas ich wykonywania zawodnik musi ciągle dotykać piłki ręką), a następnie ma za zadanie strzelić karnego na pustą bramkę.

Masz pytania? Nasi specjaliści chętnie przygotują
dla Ciebie bezpłatną wycenę!