Formularz kontaktowy
Masz pytania dotyczące oferty?
Zadaj je naszym specjalistom!

Movie Starkręcimy teledysk

Home > Movie Star
Wyreżyseruj i nagraj swój pierwszy własny teldysk. Poczuj się jak Movie Star i stań się na chwilę gwiazdą światowej sceny muzycznej. Zrealizuj we współpracy z profesjonalną ekipą klip do wybranej piosenki.
3 czas trwania [h]
indoor/outdoor miejsce
24 999 cena od [PLN netto]

Kto z nas nie marzy czasem o wcieleniu się w gwiazdę wielkiego formatu? Światła reflektorów, scenografia, cała ekipa filmowa na każde nasze zawołanie. Do tego wszystkiego muzyka, taniec i gra aktorska. Zapraszamy Państwa na plan teledysku, gdzie rodzi się prawdziwa kreatywność. Goście zostaną podzieleni na zespoły, gdzie każdy z Uczestników zagra w wysokogatunkowym wideoklipie muzycznym własnego autorstwa, efekty ich pracy, zostaną przepuszczone przez ręce profesjonalnych kamerzystów oraz montażystów, którzy stworzą ekskluzywne teledyski gotowe do przedstawienia podczas wieczornego pokazu.

Movie Star
Movie Star

Widzowie za pomocą aplikacji mobilnej będą mogli oddać głosy na swoich faworytów, co pozwoli wyłonić zwycięską drużynę, Dodatkowo zostaną rozdane OSKARY w poszczególnych kategoriach, takich jak np. : najlepsza rola kobieca oraz męska.

Masz pytania? Nasi specjaliści chętnie przygotują
dla Ciebie bezpłatną wycenę!