Formularz kontaktowy
Masz pytania dotyczące oferty?
Zadaj je naszym specjalistom!

Meeting Onlineplatforma wspierająca organizację eventu

Home > Meeting Online
Zarządzaj swoim eventem przy pomocy naszej platformy Meeting Online.
Od 2 czas trwania [h]
indoor miejsce
do ustalenia cena od [PLN netto]

Platforma Meeting Online to rewolucyjne narzędzie, pozwalające przenieść na wyższy poziom kluczowe obszary działań organizacji w zakresie marketingu, komunikacji, szkoleń i sprzedaży. To w pełni zautomatyzowany system skupiający w sobie funkcjonalności dotychczas rozproszone po oddzielnych aplikacjach, umożliwiający kompleksowe zarządzanie relacjami z Klientem, dystrybutorami oraz pracownikami.

Meeting Online
Meeting Online

MODUŁ KOMUNIKACYJNY

Dzięki platformie Meeting Online konferencje hybrydowe, targi online, eventy i szkolenia przeniesione do świata wirtualnego, mogą się odbyć niezależnie od panującej sytuacji dla szerokiej publiczności. To wszystko przy pełnym wsparciu technicznym w zakresie realizacji, transmisji oraz raportów.

MODUŁ SZKOLENIOWY

Usprawnia i automatyzuje procesy szkoleniowe, zarówno te w formie interaktywnej jak i webinary. Moduł umożliwia korzystanie z dowolnych formatów szkoleń: scorm, video, mp4, avi, animacji, plików pdf, ppt, i innych. Funkcja grywalizacji dodatkowo mobilizuje uczestników do czynnego udziału w szkoleniach.

Meeting Online
Meeting Online

MODUŁ SPRZEDAŻOWY

Moduł skupiający rozwiązania motywacyjno-lojalnościowe, wpływające na poprawę wydajności pracowników lub satysfakcji klientów. Zapewnia pozytywne oddziaływanie na markę, kreując jej wizerunek jako innowacyjnej i zorientowanej na efekty firmy. Oferuje szeroki wybór nagród rzeczowych i elektronicznych z możliwością rozbudowy o nagrody incentive.

MODUŁ KONFERENCYJNY ELS

Nowoczesny i intuicyjny system zarządzania wydarzeniami ELS usprawnia prace zespołów odpowiedzialnych za organizację wydarzeń, integrując wszystkie działania przygotowawcze. Pozwala ustalić i zachować odpowiedni rytm współpracy pomiędzy agencją a zleceniodawcą a także zautomatyzować procesy związane z rejestracją i rezerwacjami dokonywanymi przez Uczestników.

Meeting Online
Masz pytania? Nasi specjaliści chętnie przygotują
dla Ciebie bezpłatną wycenę!