Formularz kontaktowy
Masz pytania dotyczące oferty?
Zadaj je naszym specjalistom!

Maszyna Goldbergarozwiąż logiczną łamigówkę

Home > Maszyna Goldberga
Zaprojektuj i wykonaj niesamowitą konstukcję, w której każdy element odgrywa równie ważną rolę. Działaj zespołowo i pracuj tak, by całość zagrała i stała się wspólnym zwycięstwem!
3 czas trwania [h]
indoor miejsce
359 cena od [PLN netto]

Maszyna Goldberga jest to unikalny mechanizm działający na zasadzie reakcji łańcuchowej, w którym jeden ruch rozpoczyna kaskadę połączonych ze sobą elementów. Nadrzędna idea proponowanej imprezy polega na uświadomieniu uczestnikom, że tylko wspólnym wykonywaniem czynności oraz spójnym zarządzaniem wszystkimi elementami projektu można osiągnąć sukces.

Pracując w niewielkich grupach kilkuosobowych będziesz wykonywał wspólnie ze swoimi kolegami zadanie polegające na opracowaniu małej części logicznej układanki. Przekonasz się, jak ważna jest prawidłowa komunikacja oraz planowanie działań i podział zadań. Od tego, czy wasz element zadziała, może zależeć powodzenie całej konstrukcji. Do Twojej dyspozycji będzie przez cały czas mentor, który doradzi albo podpowie, jak uporać się z mniejszymi problemami tak, by efekt końcowy był olśniewający.

Maszyna Goldberga
Masz pytania? Nasi specjaliści chętnie przygotują
dla Ciebie bezpłatną wycenę!