Formularz kontaktowy
Masz pytania dotyczące oferty?
Zadaj je naszym specjalistom!

Kitchen Projectkulinarna przygoda nie tylko dla zawodowców

Home > Kitchen Project
Lubisz improwizować w kuchni? A może czujesz, że fartuch Master Chefa to coś, o czym zawsze marzyłaś? Teraz masz okazję przekonać się, jak pracuje się w prawdziwej kuchni pod presją czasu.
2-3 czas trwania [h]
indoor miejsce
294 cena od [PLN netto]
21 min liczba osób

Zapraszamy Państwa do stworzonej specjalnie na potrzeby projektu kuchni, znajdującej się w kompleksie CUKROWNIA ŻNIN. Pomieszczenie zostało umeblowane i zaopatrzone tak, aby spełnić oczekiwania każdego, kto zdecyduje się stanąć za naszym kuchennym blatem, aby spróbować swoich sił w boju o miano najlepszego kucharza i nagrodę główną projektu.

Kitchen Project
Kitchen Project

Rywalizacja, emocje, improwizacja oraz zapach smakołyków unoszący się w powietrzu! Przedstawiamy Państwu projekt który nie tylko zacieśni relacje w zespole, ale także rozbuduję kreatywność, wzmocni umiejętności pracy pod presją czasu i przełamie wszelkie bariery w grupie. KITCHEN PROJECT to zarówno świetna zabawa, jak i integracja na mistrzowskim level’u

Zabawa podzielona jest na dwa etapy, gdzie każdy z nich rozbudowuje inne wartości i umiejętności.

Pierwszy etap, gdzie Uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły, skupia się na przygotowaniu przez każdą z grup trzydaniowego posiłku, składającego się z: przystawki, zupy oraz dania głównego. Każde z powyższych w ilości pozwalającej na degustację pozostałym Uczestnikom.

W drugim etapie, zespoły będą miały za zadanie prezentację dań, grupy będą musiały opowiedzieć o potrawach przed naszym jury.

Kitchen Project
Kitchen Project

Nad przebiegiem kuchennych zmagań czuwać będzie zawodowy szef kuchni, który udzieli wskazówek, wesprze zespoły oraz zdradzi kilka tajników pracy w profesjonalnej kuchni. Celem każdej z grup jest przygotowanie potraw, które wyprzedzą dania rywali pod względem smaku oraz formy i estetyki podania. Na końcowy werdykt będzie miała wpływ również prezentacja dań przez członków zespołu. Decyzję o wygranej, podejmie nasz szef kuchni.

KITCHEN PROJECT to idealne rozwiązanie dla każdego kto chce zasmakować nie tylko pysznych dań, ale także fantastycznej zabawy!

Masz pytania? Nasi specjaliści chętnie przygotują
dla Ciebie bezpłatną wycenę!