Formularz kontaktowy
Masz pytania dotyczące oferty?
Zadaj je naszym specjalistom!

ARCHE Challengeoutdorowa przygoda dla prawdziwych odkrywców

Home > ARCHE Challenge
Wystartuj wraz ze swoją drużyną w terenowej grze ARCHE CHALLENGE i powalcz o specjalne punkty wykonując niesamowite zadania, które będziesz otrzymywać na bieżąco. Graj na terenie Cukrowni Żnin, a także w jej bezpośredniej okolicy. Sprawdź się i zobacz, czy podołasz nowym wyzwaniom!
2-4 czas trwania [h]
indoor/outdoor miejsce
219 cena od [PLN netto]
23 min liczba osób
1-3 etapy
20-50 zadania
tak nagrody

Na wyścig, zapraszamy Państwa do przepięknego „miasta w mieście” - kompleksu CUKROWNIA ŻNIN. Powstały w 2019 roku obiekt, usytuowany nad bajecznym jeziorem, to 35 hektarów, a na nich odrestaurowana XIX wieczna fabryka, która została nominowana do najważniejszej europejskiej nagrody. Miejsce niezwykłego połączenia historii z nowoczesnością, którego klimat podsyci nastrój naszej gry. Najwyższy poziom usług połączony z klimatem przesiąkniętym kulturą, to fantastyczna obietnica niezapomnianego eventu.

Niezapomniana przygoda, silne emocje i adrenalina na najwyższym poziomie!

Mamy dla Państwa jedyną w swoim rodzaju, autorską grę terenową opartą na popularnym programie telewizyjnym, którego nikomu przedstawiać nie trzeba – AZJA EKSPRESS 

arche challenge
arche challenge

Celem gry jest zdobycie jak największej ilości gotówki i statuetki ARCHE CHALLENGE. Przeszkodą w wyścigu będzie nie tylko presja czasu i wyszukane zadania na trasie, ale także inni uczestnicy, którzy zostaną wyposażeni w odpowiednie narzędzia

Wyścig podzielony jest na trzy etapy, przez które Uczestników prowadzić będzie aplikacja, oprócz wskazówek o trasie, wyznaczać ona będzie także kolejne zadania i cele. 

  • Etap 1 – Hotel, teren wewnątrz obiektu 
  • Etap 2 – Hotel i teren zewnętrzny należący do obiektu 
  • Etap 3 – Miasto 

Każda z drużyn będzie mogła sama zdecydować o przebiegu swojej gry, tylko od Was zależy czy skupicie się na głównej fabule, aby zaoszczędzić czas i powalczyć o pierwsze miejsce na mecie każdego z etapów, czy też może staniecie do walki o dodatkowe punkty w zadaniach pobocznych.
Od strategii którą obierzecie, zależeć będzie ilość zdobytej ARCHE GOTÓWKI, która przełoży się na wygraną w całym wyścigu. 

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO?

Aby gra była uczciwa i wszyscy mieli równe szanse na starcie każda z Drużyn będzie musiała wgrać specjalną aplikacje, a także dostanie w pełni wyposażony plecak w którym znajdują się potrzebne do gry elementy.

Pozostałe rzeczy będziecie mogli  wygrać, kupić lub zdobyć podczas  ekspedycji.

A POTEM…

Rozpocznie się pierwszy etap gry,  w którym będziecie musieli dotrzeć  do nieznanego Wam miejsca. Po  drodze będą czekały ciekawe zadania, w których wykonaniu inne  drużyny nie raz przeszkodzą.

Gra jest stworzona dla każdego, kto  ma ochotę przeżyć niezapomnianą  przygodę, zmierzyć się z presją czasu, stawić czoła innym zespołom oraz sprawdzić się w starciu z zadaniami, nie tylko logicznymi, ale także na odwagę, strategicznymi i wieloma innymi,  które pozostaną niespodzianką. 

TO JESZCZE NIE KONIEC…

W grze znajdziecie mnóstwo  urozmaiceń!

Dostaniecie specjalne narzędzia takie  jak: karty biorę, karty stop, szkodniki  i immunitety. To wszystko  pomoże Wam, nie tylko kreować swoją grę, ale również innych  drużyn, to kolejna rzecz, która definitywnie wyróżnia nasze ARCHE CHALLENGE na tle zwykłych gier terenowych. 

Stań do naszego wyścigu i przekonaj się sam, jak niezapomnianym przeżyciem jest ta gra. 

arche challenge
arche challenge

Przykładowe zadanie na trasie

Ze względu na autorski charakter gry, nie możemy zdradzić większej ilości zadań, zachęcamy jednak do zapoznania się z filmem z naszej realizacji: FILM

arche challenge
Masz pytania? Nasi specjaliści chętnie przygotują
dla Ciebie bezpłatną wycenę!