Formularz kontaktowy
Masz pytania dotyczące oferty?
Zadaj je naszym specjalistom!

Dream autastwórz z zespołem garaż marzeń

Home > Dream auta
Nie boisz się krzesania iskier, walenia młotem i cięcia blachy? Pasujesz zatem do naszego warsztatu. Przed Tobą wyzwanie - zaprojektuj i wykonaj ze swoją ekipą pojazd marzeń. Do dyspozycji masz prawdziwe auto, które musisz przerobić na wyjątkową maszynę!
3-6 czas trwania [h]
outdoor miejsce
9 999 cena od [PLN netto]

Oryginalny pomysł na wyjątkową i niezapomnianą atrakcję podczas Twojej następnej imprezy firmowej. Zobacz, jak dorośli realizują swoje dziecięce marzenia. Poczuj adrenalinę i emocje podczas wspólnej pracy nad budową wyjątkowej bryki!

Dream Auto to propozycja zespołowej pracy nad modyfikacją prawdziwego samochodu. To okazja, by poczuć się jak w prawdziwym warsztacie, a artystyczne wizje przekuć na tuning auta. Do Twojej dyspozycji oddajemy prawdziwe, popularne samochody. Zostaniesz także wyposażony w zestaw profesjonalnych narzędzi i akcesoriów, dzięki którym będziesz bezpiecznie realizował wymarzone przeróbki. Spawarki, piły, wyrzynarki i wszelkiego rodzaju narzędzia pomocnicze, jak młotki i łomy, pozwolą Tobie pod okiem profesjonalisty w bezpieczny sposób wykonać samodzielnie większość modyfikacji. Nad pracą zespołu czuwać będzie instruktor gotowy pomóc w trudniejszych momentach. Na koniec pozostanie jedynie odpicowanie auta za pomocą lakierów oraz farb i... bryka gotowa do wyścigu!

Zwieńczeniem waszych zmagań będzie wyścig tuningowanych potworów, a za napęd posłużą mięście członków Twojego zespołu. Stań na linii startu i poczuj przypływ adrenaliny! Gotowi? Start!

Dream auta
Masz pytania? Nasi specjaliści chętnie przygotują
dla Ciebie bezpłatną wycenę!